05:36 22/10/2017 | ב׳ במרחשון ה׳תשע״ח‎
המייל האדום

מי אנחנו?

אתר החדשות HNN הינו מקבוצת החדשות INnews , אתר חדשות מוכר וותיק משנת 2004, אתר המוביל בתחומו בישראל. בעלי האתר, יואל בלניצקי ושמוליק סופר הקימו את האתר מתוך אמונה שקהל הגולשים הישראלי ראוי לאתר מהיר יותר, מאוזן יותר ומדויק יותר. אתר שמפעיליו אנשי מדיה ותקשורת חיים ונושמים את השטח ומשייטים בעולם המידע והחדשות, בעלי ניסיון רחב בתחום, מכירים את השטח גם מהפן המקצועי כאנשי ביטחון והצלה ויודעים להעביר את המידע לגולשים בצורה המהירה האמינה והמקצועית ביותר.

מערכת אתר החדשות HNN  בחרה לנכון לראות ב’משפחת’ כוחות הביטחון והצלה הכוללים בתוכם את שלל אירגוני החירום, הביטחון, האבטחה והשמירה, החילוץ וההצלה מכל רחבי הארץ על כלל עובדיהם ומתנדביהם כקהל יעד אהוב על כלל אזרחי ישראל הנותן מעצמו רבות לזולת, וחלק בלתי נפרד ממטרת אתר HNN הוא לתת לקהל יעד זה לקבל במה מכובדת ומשמעותית במגוון הקטגוריות באתר.

אתר החדשות HNN הנושא תחת דגלו את הסלוגן ‘אתר החדשות החמות’ מביא לכם הגולשים מידע שוטף 24 שעות ביממה, עדכני ומעניין ישירות מהשטח במגוון תחומי התוכן שאתם מגלים בו עניין : מבזקי חדשות כלליים, תיעוד חם מהשטח הכולל גלריות תמונות ווידאו וכתבות חדשותיות.