03:13 18/11/2017 | כ״ט במרחשון ה׳תשע״ח‎
המייל האדום

בתוך שעה: שני הולכי רגל נדרסו למוות

ד׳ בשבט ה׳תשע״ו
מנדי ריזל | 0

סוף שבוע קטלני בדרכים: הולך רגל בשנות ה-20 לחייו נפגע מרכב בכביש 65 בסמוך לבסיס אילניה. מתנדבי ‘איחוד הצלה’ מסניף גלבוע’ ביצעו בו פעולות החייאה ולאחר מכן הוא פונה לבית החולים ‘פוריה’ בטבריה במצב אנוש, ושם קבע מותו.

נהג הרכב הפוגע טופל בזירה במצב קל. בוחני התנועה חוקרים כעת את נסיבות התאונה.

מ’פוריה‘ נמסר: “הצעיר הגיע למרכז הרפואי ‘פדה פוריה’ לפני מספר דקות, לצערנו הרב הגיע ללא רוח חיים. נעשו נסיונות החייאה , אך לצערנו הרב, ללא הצלחה. צוות המרכז הרפואי פדה פוריה משתתף בצערה הכבד של המשפחה”.

חאלד מסאלחה מתנדב ב’איחוד הצלה’ סיפר: “מדובר בצעיר הולך רגל שנפגע מרכב בסמוך לתחנת אוטובוס ואיבד את ההכרה. לצערי הוא מת בבית החולים. אני ומתנדבים נוספים הענקנו בזירה טיפול וסיוע לנהג הרכב הפוגע שפונה במצב קל”.

ובכביש 4 לצפון סמוך לצומת פריאור צפונית לצומת אשקלון נהרג סטודנט, אזרח זר, מפגיעת רכב. שוטרי זרוע מבצעית של אגף התנועה במשטרה הגיעו למקום, ופתחו במרדף אחר נהג הרכב הפוגע שנמלט. בנוסף, הוקמו מחסומים בניסיון לאתרו. לאחר כשעתיים הנהג הפוגע תושב אשדוד בשנות ה-20 לחייו הסגיר את עצמו למשטרה והגיע עם הרכב לתחנה על מנת לבצע חקירה של בוחני התנועה.

בוחני תאונות דרכים  החלו בחקירת התאונה ואיסוף ממצאים בזירה.

חובש בכיר במד”א דוד מור יוסף שהגיע למקום סיפר: “בשולי הכביש שכב גבר כבן 35 מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית קשה, אזרחים שהיו במקום סיפרו לנו שהוא נפגע מרכב חולף. ניסינו להעניק לו טיפול רפואי אבל הפציעות שלו היו קשות מאוד ונאלצנו לקבוע את מותו בשטח”.

דובר המשטרה במרחב לכיש מסר: “כביש 4 לצפון נסגר לתנועה מצומת אשקלון”.