12:19 21/11/2017 | ג׳ בכסלו ה׳תשע״ח‎
המייל האדום

כביש 6: אישה נהרגה לעיני ילדיה בתאונת דרכים מחרידה

כ״ב באדר א׳ ה׳תשע״ו
יואל בלניצקי | 0
צילום: אברומי ברגר

רכב שנסע בכביש 6 לכיוון צפון סמוך למחלף חורשים איבד שליטה מסיבה שאינה ברורה ועצר בצד הדרך, אחת מנוסעי הרכב יצאה ממנו ועמדה בסמוך אליו, רכב שחלף במקום פגע בה לעיני ילדיה ופצע אותה באורח אנוש, למקום הוזעקו צוותים של מד”א וכונני ‘איחוד הצלה’ אשר ניסו לבצע באישה פעולות החייאה אך פראדמדיק של מד”א נאלץ לקבוע את מותה בזירת התאונה. נהג הרכב הפוגע נמלט מזירת התאונה תוך שהוא משאיר את הפצועה אשר דיממה למוות על הכביש , הנהג הפוגע הסגיר את עצמו מאוחר יותר למשטרה ונעצר לחקירה.

פאראמדיק מד”א, דוד ברוכי: “כשהגענו למקום ראינו אישה בשנות ה-30 מחוסרת הכרה עם פגיעה רב מערכתית. ניסינו להעניק לה טיפול מציל חיים אך בתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותה”.

יאיר פרוש מתנדב באיחוד הצלה שהגיע ראשון לזירה סיפר: “כשהגעתי לזירה נתקלתי בנהגת רכב ללא הכרה וללא דופק ונשימה לאחר שככל הנראה יצאה מרכבה עקב תאונה עצמית קלה ולמרבה הצער נדרסה למוות. נוסעי הרכב אישה ושלושה ילדים טופלו בזירה על ידי חברי יחידת האופנועים של ‘איחוד הצלה’ במצב קל. בשלב זה לא ברור אם נהגת הרכב נפגעה מרכב או משאית שהמשיכו בנסיעה. במשטרה בודקים את נסיבות התאונה”.

בוחנים של משטרת התנועה שהגיעו לזירת התאונה פתחו בחקירה. מתנדבי זק”א שהיגעו למקום עמלו במשך זמן רב כדי לאסוף ממצאים ולשמור על כבוד הנפטרת.