03:09 18/11/2017 | כ״ט במרחשון ה׳תשע״ח‎
המייל האדום

בחטיבות הביניים בבאר שבע עברו הדרכת עזרה ראשונה

ט׳ בסיון ה׳תשע״ו
יואל בלניצקי | 0
צילום: מד"א
  • תלמידי חטיבות הביניים בבאר שבע עברו הדרכת עזרה ראשונה מיוחדת ע”י מתנדבי מד”א
    תלמידי כיתות ז’ ו-ח’ בשלוש חטיבות הביניים בבאר שבע קיבלו כלים מצילי חיים באמצעות שיעורים, תרגולים והדמיות של צוות המדריכים של תחנת מד”א בבאר שבע * לאור ההצלחה, תתקיים בשבועות הקרובים פגישה בין נציגי מד”א לבין עיריית באר שבע בהם תדון האפשרות להרחיב את הפרויקט ולשלבו בשנת הלימודים הבאה במגוון בתי ספר בעירלאחרונה הסתיים פיילוט ראשון של פרויקט הדרכת החייאה ועזרה ראשונה ייחודי בשלושה בתי ספר בבאר שבע. בפרויקט השתתפו 1,380 בני נוער מכתות ז’ ו-ח’ שעברו הדרכה מקיפה במתן עזרה ראשונה.הפרויקט שיזם מד”א, פעל בתמיכה מלאה של עריית באר שבע וגיבויו האישי של ראש העיר, רוביק דנילוביץ’, אגף החינוך ואגף הצעירים.

    בחודש הקרוב תתקיים פגישה נוספת בין מד”א ועיריית באר שבע בה תבנה תכנית לפרויקט לקראת שנת הלימודים הבאה והשתלבותו בבתי הספר.

    מנהל מרחב נגב במד”א, איציק אלפסי: “אנו שואפים להעביר את הידע הקריטי של הצלת חיים לכמה שיותר אנשים שיוכלו לסייע לנו בעתיד בביצוע המשימות החשובות במרחב. אני מודה לראש העיר רוביק דנילוביץ’ על ההירתמות ליוזמה ובטוח כי בזכות היוזמה נזכה לראות בעתיד עוד ועוד בני נוער איכותיים מהעיר משתלבים בשורות מד”א”.