11:07 23/10/2017 | ג׳ במרחשון ה׳תשע״ח‎
המייל האדום

המשטרה החרימה רכבי שטח המסכנים מטיילים בשמורות הטבע

ו׳ בניסן ה׳תשע״ז
שמוליק סופר | 0
צילום : משטרת ישראל

משטרת ישראל פועלת למען ביטחון הציבור היוצא לבלות בחיק הטבע. בשל ריבוי רכבי שטח המסכנים את אלפי המטיילים בשמורות הטבע השונות, ערכה משטרת ישראל פעילות כנגד רכבים אלו בשמורת פורה הסמוכה לקריית גת. נתפסו שני כלי רכב ושלושה קטינים שברכבם אותרו סכינים.

עם בוא האביב, נערכת משטרת ישראל לקראת המוני המטיילים הצפויים לפקוד את שמורות הטבע והפארקים השונים. יחד עם זאת, פרט למטיילים חלה עלייה רבה במספר כלי רכב שטח ה”מנצלים” את שמורות הטבע והפארקים להנאתם תוך נסיעה פרועה המסכנת את ציבור המבלים במקומות אלו.

במהלך סוף השבוע נערכה פעילות אכיפה נגד רכבי שטח וטרקטורונים אשר מסכנים את הציבור בשמורת פורה הסמוכה לקריית גת. במהלך הפעילות בה נטלו חלק כוחות משטרה גלויים וסמויים, נאכפו ונרשמו 7 דו”חות, שלושה כלי רכב נאסרו לשימוש בשל ליקויים ונתפסו 2 כלי רכב. עוד במהלך הפעילות הבחינו הכוחות ברכב אשר החל נמלט מפניהם לאחר שסירב לעצור לבדיקה. יושבי הרכב החלו נמלטים רגלית ובתום מרדף אחריהם נתפסו שלושה מיושבי הרכב, קטינים תושבי רהט ילידי 1999. בחיפוש ברכב בו נצפו החשודים אותרו על ידי השוטרים מספר פגיונות והחשודים הועברו לחקירה בתחנת המשטרה שלאחריה שוחררו בתנאים מגבילים.

במשטרה ציינו כי פעילות מניעה שכזאת תמשיך להתקיים ככל שיידרש וזאת על מנת להבטיח את ביטחונם של המטיילים, וזאת בשיתוף גורמי האכיפה השונים עמם אנו פועלים לאורך כל השנה, דוגמת רשות הטבע והגנים ועוד.

עוד בחדשות

Sorry. No data so far.