01:36 24/10/2017 | ד׳ במרחשון ה׳תשע״ח‎
המייל האדום

מד”א במבצע לאיסוף מזון לנזקקים- קמחא דפסחא

ו׳ בניסן ה׳תשע״ז
שמוליק סופר | 0
צילום : לורט פייטלוביץ / מד"א

כמידי שנה, גם השנה נרתמו עובדי ומתנדבי מד”א למבצע “קימחא דפסחא” המסורתי של הארגון, במהלכו נאספים מאות אלפי מוצרי מזון מאזרחים ברשתות השיווק הגדולות בכל רחבי הארץ ואותם מחלקים לעשרות אלפי משפחות מעוטות יכולת. 

השנה במד”א מדווחים על הענות מרשימה ומרגשת למבצע עם אלפי חבילות מזון שנאספו עד כה.

אלכס בוחמן, עובד מד”א במרחב כרמל גייס את חבריו לכיתה של בנו תום הלומד בבית הספר היסודי “פסגות” בקריית ביאליק לקחת חלק במבצע “קמחא דפסחא” של מגן דוד אדום. אלכס יצר קשר עם לורט פייטלוביץ מחנכת כיתה ב’1 וביקש את עזרתה על מנת לקיים את הפעילות ההומניטרית החשובה הזו. לורט שנרתמה במסירות לפרויקט הפיצה הודעה להורים וביקשה את עזרתם בנושא. ההורים נרתמו בצורה מדהימה והגיעו עם שקיות מלאות במצרכים “היו לי דמעות בעיניים כאשר ההורים והילדים הגיעו לבית הספר אוחזים בשקיות מלאות בכל טוב, המצרכים האלו יעזרו למשפחות נוספות לעבור את החג בצורה נעימה ומכובדת” אמרה לורט בהתרגשות.

הילדים ארזו בעצמם את המצרכים בחבילות והעבירו אותן אל אמבולנס מד”א, שם חיכה להם אלכס בוחמן, אביו של תום שריכז את כל החבילות והעביר אותן אל תחנת מגן דוד אדום ממנה הן יחולקו למשפחות מעוטות יכולת.

לורט פייטלוביץ, מחנכת כיתה ב’1 מבית ספר “פסגות” בקריית ביאליק: “הילדים הביאו מצרכים בנתינה אמיתית וארזו באהבה גדולה את חבילות המזון וכל זאת על מנת לשמח משפחות אחרות בערב חג. אמרתי לילדים שכאשר הם ישבו בשולחן ליל הסדר הם יזכרו שהם עשו מעשה טוב ועזרו למשפחות אחרות לעבור את ליל הסדר בצורה מכובדת ושיש להם שולחן חג ערוך בזכותם.”

מנכ”ל מד”א, אלי בין: “כחלק מהפעילות ההומניטארית של מד”א שמתקיימת לאורך כל השנה, אנו פועלים לקראת חג הפסח על מנת לסייע למשפחות מועטות יכולות לקיים את הסדר בצורה מכובדת ושמחה. אני רוצה להודות לעובדי ומתנדבי מד”א שלוקחים חלק במבצע ולתורמים הנדיבים על פועלם ותרומתם וקורא לציבור הרחב להמשיך להגיע ולתרום בימים שנותרו עד החג”.

 

עוד בחדשות

Sorry. No data so far.