01:18 24/10/2017 | ד׳ במרחשון ה׳תשע״ח‎
המייל האדום

מסע אופניים בשומרון לזכרם של הזוג הנקין

ח׳ באדר ה׳תשע״ז
יואל בלניצקי | 0
צילום: דוברות מועצת שומרון
מעל 100 בני נוער חיילים ואזרחים הגיעו היום לכבד את זכרם של הזוג הנקין במסע האופניים בשומרון לזכרם
הלה ערמוני סבתם של הילדים המגדלת אותם: “מעריכים מאוד את הדרך לזכור את אהובינו*
לפני כשנתיים נרצחו בפיגוע ירי איתם ונעמה הנקין כשנסעו עם ארבעת ילדיהם בחג הסוכות מבית חברים באלון מורה לביתם שבבנימין. היום דיוושו לזכרם מעל 100 בני נוער ואזרחים מכל הארץ, בדרך בה נסעו מאלון מורה לאיתמר . במסע אופניים לזכרם אותו יזמו תלמידי הישיבה התיכונית אלון מורה ומתקיים זו השנה השלישית בסיוע מועצה אזורית שומרון.
הלה ערמוני אמה של נעמה כתבה לבני הנוער מכתב בשם משפחות הנקין וערמוני בו אמרה: “רק הזוכרים – חיים… ומזכירים את אלה שצומחים לעד.  בליבנו” אשריכם שאתם עסוקים בעשיית טוב וחסד. מעריכים מאוד את  הדרך לזכור את איתם ונעמה אהובינו הי”ד”.
נריה גודמן תלמיד בישיבת אלון מורה מיוזמי המסע ומדריך בבני עקיבא של אחד מילדי הנקין: “הפיגוע הזה קרה קרוב אלינו, על כביש בו אנחנו נוסעים כל הזמן והיה חשוב לנו לחזק את התושבים ולהראות את הבטחון שיש לנו בישיבתנו כאן” עוד הוא הוסיף: “אני מדריך בבני עקיבא של אחד הילדים והילדים גרים בישוב בו אני מתגורר רציתי לעשות משהו למענם והרגשתי שזה המעט שאני והחברים שלי יכולים לעשות למען משפחת הנקין”.
יוסי דגן ראש מועצת שומרון בירך את בני הנוער מישיבת אלון מורה ואמר: “נעמה ואיתם הנקין נרצחו על לא עוול בכפם. רק בשל היותם יהודים המבקשים לחיות בחופשיות בארצם. המסע הזה הוא איתות ברור לאויבינו: זהו ביתנו. זהו מקומנו. נמשיך לנסוע בכבישים לטייל בשבילים בהרים ובגבעות. ללא חשש ללא מורא. לא ישברו אותנו. אנחנו כמועצה נמשיך ללוות את משפחת ערמוני והנקין ואת הילדים הגדלים כאן בשומרון ונראה שהם מקבלים את כל מה שהם צריכים כדי לגדול כאן כחלק ממשפחת השומרון וכחולייה חזקה בשרשרת הדורות בארץ ישראל”.

עוד בחדשות

Sorry. No data so far.