01:23 24/10/2017 | ד׳ במרחשון ה׳תשע״ח‎
המייל האדום

משטרת אילת מגבירה אכיפה במתחמי “נשק וסע” בבתי הספר באילת

י״ב בטבת ה׳תשע״ז
שמוליק סופר | 0
צילום : משטרת ישראל
בעקבות ריבוי פניות למשטרת ישראל מצד תושבי אילת באשר לעומס תנועה של כלי רכב סמוך לבתי הספר וריבוי עבירות תנועה בקרבתם, משטרת ישראל החלה בהגברת אכיפה סמוך לבתי הספר באילת.
במסגרת הפעילות “אילת נוהגת אחרת” נפרסו משעות הבוקר 18 קצינים, שוטרים ופקחים, וייפרסו גם בשעות הצהרים בתשעה מוסדות חינוך בעיר: עציון גבר, אופיר, הרי אילת, צאלים, גלים, אלמוג, מצפה ים, היובל, ימין הרצוג.
היום התמקדנו בהסברה ותיעוד עבירות. מחר מתחילים באכיפה ללא פשרות!
במהלך הפעילות נצפו נהגים מבצעים עבירות תנועה בדרך של הורדת הנוסעים תוך חסימת ציר התנועה, חציית קו לבן, חסימת כלי רכב הורדת נוסעים במקום מסוכן. השוטרים במקום הסבירו לנהגים את חומרת העבירות ושמעו את טענותיהם באשר לרצונם להוריד את הילד קרוב ככל שאפשר לשער הכניסה לבית הספר או מחסור במקומות עצירה סמוך לבית הספר. בסיום הפעילות פגשו השוטרים את מנהלות בתי הספר ועדכנו אותם בפעילות.
בנוסף אנו נערוך סיכום הכולל לקחים ורעיונות לשיפור בנושא תשתיות אשר יוצג לגרומים הרלוונטיים. הפעילות האכיפה תימשך במהלך כל שנת הלימודים.
משטרת ישראל מבקשת מציבור הנהגים:
נשק וסע – לא להתעכב במהלך הורדת הנוסעים. לא לחסום ציר נסיעה ובמידה ומפרץ ההורדה עמוס נא להתקדם להמשך הציר ולעמוד במקום שאינו מפריע לציר הנסיעה ו/או יכול לסכן את הולכי הרגל והנוסעים. להקדים את הגעתכם למוסדות החינוך ובכך ימנע עומס בצירי הנסיעה.

עוד בחדשות

Sorry. No data so far.