22:13 22/11/2017 | ד׳ בכסלו ה׳תשע״ח‎
המייל האדום

סופו של רומן ערבי עם יהודייה – רצח!

כ׳ בטבת ה׳תשע״ז
שמוליק סופר | 6

המשטרה פענחה את הרצח של הבחורה תהילה נגר הי”ד בת 31 שאירע בחודש דצמבר בחניון סמוך למגדל לאחר שראיד רושרוש הערבי איתו יצאה התעלל בה קשות הוא רצח אותה בדם קר

 

בעקבות חקירת רצח המנוחה תהילה נגר ז”ל, הוגש היום כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים כנגד הנאשם, ראיד רושרוש בן ה- 27 בבית המשפט המחוזי בנצרת.

 

כמו כן, הותרו לפרסום פרטי החקירה.

 

בתאריך 20.12.16 סמוך לשעה 07:00 בבוקר, התקבל דיווח במוקד ה- 100, על  מציאת גופת אישה המוטלת לצד הדרך בכביש 90 סמוך לישוב מגדל.

 

כוחות משטרה הגיעו למקום, סגרו את הזירה והחלו לבצע פעולות חקירה ראשוניות, במקביל הוזעקו למקום כוחות משטרה מיוחדים בהם מעבדת זיהוי פלילי ניידת, חוקרי זירה, פיקוד מחוז צפון וחוקרי מחלק הרצח מהיחידה המרכזית.

 

מהנתונים הראשונים בזירה עלה כי המנוחה הינה תהילה נגר ז”ל תושבת קיבוץ  גינוסר הסמוך, בת 31, אשר לילה קודם יצאה לבילוי ומאז לא שבה לביתה. צוות החקירה מגלה כי המנוחה יצאה לבילוי עם הנאשם שהיה בן זוגה זמן קצר מהדיווח על מציאת הגופה, חוקרי המשטרה מאתרים את הנאשם במקום עבודתו בכפר עילבון.

 

הנאשם נעצר והובא לחקירה אך לא שיתף פעולה ובנוסף בחר שלא לענות לשאלות חוקריו לאורך כל תקופת מעצרו.

 

מחקירה אינטנסיבית עולה כי:

 

הנאשם והמנוחה ניהלו מערכת רומנטית במשך שנה וחצי. במערכת היחסים בין הנאשם למנוחה  הנאשם נהג להכות אותה, להכאיב לה ולהשפילה, אך המנוחה הקפידה לשמור על כך בסוד ולא לשתף איש בחוויותיה הקשות עם הנאשם, והמשיכה להיות עימו בקשר רומנטי. לפני כחודשיים במהלך חודש אוקטובר 2016 הנאשם שוב הכה את המנוחה בחוזקה עד אשר נזקקה לטיפול רפואי, והפעם אזרה אומץ וביחד עם אימה הגיעה לתחנת המשטרה להתלונן כנגד האלימות מצד בן זוגה.

 

מיד לאחר הגשת התלונה הנאשם אותר, נחקר ונעצר למשך חמישה ימים אך בשל חוסר שיתוף פעולה מצד המנוחה, בקשתה למחיקת התלונה והקשיים הראייתיים שעלו מן החקירה, הנאשם שוחרר ע”י בית המשפט ונאסר עליו ליצור קשר עם המנוחה למשך 15 יום והתיק נסגר. רק לאחר רצח המנוחה התאפשר לחוקרים להגיע לראיות חדשות ומהותיות בגין האלימות של הנאשם כנגד המנוחה, התיק נפתח מחדש והנאשם מואשם גם באלימות הקשה שנקט כנגד המנוחה במהלך הקשר הרומנטי שלהם. 

 

לאחר 15 יום, שבהם נאסר עליו ליצור קשר עם המנוחה, הנאשם יצר איתה קשר וביקש ממנה לחדש את היחסים ביניהם או לפחות לסיים את הקשר הרומנטי שהיה ביניהם בצורה יפה והמנוחה נענתה לו.

 

בתאריך ה 19/12/16 הנאשם הגיע לישוב אסף אותה ברכבו והם בילו במתחם הקניות בטבריה.

 

בשלב מסוים, סמוך לשעה 00:45, הם הגיעו לחניון אספלט סמוך לכביש 90 מול הכניסה המזרחית לישוב מגדל ושם הנאשם מבצע את זממו ורוצח את המנוחה, שנאבקה בו עד דקותיה האחרונות, באמצעות אבן שפה במשקל של כ- 30 ק”ג.  

 

ניתוח מהיר של צוות החקירה בזירה גילה כי החשוד ברצח הינו הנאשם בן זוגה ראיד רושרוש וכי הוא נהג ברכב המשפחה מסוג ג’יפ.

 

הצוות יוצא מיד לאיתור הנאשם בביתו אך מגלה כי הרכב לא נמצא בחניה וכי הנאשם יצא לעבודתו ברכב טויוטה של המשפחה. צוות בילוש יוצא לאיתור הנאשם במקום עבודתו וצוות נוסף מנסה לאתר את רכב הג’יפ בו נהג הנאשם ולאחר חיפוש יסודי ונרחב בישוב מראר הרכב נמצא בפאתי הישוב ובתוכו נמצאו סימני דם של המנוחה.

 

פיענוח אירוע רצח זה מצטרף לפיענוח של 13 מקרי הרצח שאירעו במהלך שנת 2016 במחוז צפון. בשנת 2016 אירעו 23 מקרי רצח: 18 מהם במגזר הערבי ו-5 מהם במגזר היהודי. עד כה 10 תיקי רצח פוענחו במגזר הערבי ו-4 תיקי רצח פוענחו במגזר היהודי.  פיענוח של 60% מכלל מקרי הרצח בשטח מחוז צפון הושג  בפרקי זמן קצרים תודות לפעילות נחושה ומקצועית של שוטרי משטרת ישראל, תוך שילוב כוחות של כלל היחידות השונות בתחומי החקירה, הפעלת אמצעים מיוחדים ומז”פ.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 • סופה של בת ישראל למען ישמעו יראו
  .

  יואב גדלוביץ' // 14:44
  • מתי הן תלמדנה שהערבים הם שפלים
   אצלה מסכנה היה הכל ורוד
   אצלו הכל אדום
   עם שפל
   ורצח חדל אישים
   התרחקנה מהנבלים הללו
   הכואבים

   יהודי כואב // 12:52
   • כמה שצודק היהודי הכואב

    עד מתי נהא שכנים לשפלים ונבזים הללו

    התנתקות עכשיו

    מזועזע // 12:15
    • "צודק?!"
     אני מגיב כאן בעניינים תעבורתיים, אבל אני תמיד אומר שהבסיס למניעת קטל בדרכים היא התנהלות מוסרית ואנושית, שמניחה שיוויון בין בני אדם.

     תראו, אני מבין שלאנשים כאן יש הסתייגויות מהתבוללות וגם תחושה של חשד או עוינות ל”ערבים” בגלל פעולות הטרור שלהם. אבל אי אפשר להתנהג באופן סטריאוטיפי כלפי מגזר שלם (כאילו כל הערבים “שפלים ונבזים”). זה גזעני, זה לא נכון, וזה גם קצת מצחיק בהתחשב בקרבה האתנית שיש לנו אליהם בתור יהודים.

     אם הבעיה שלכם היא ספציפית עם ההתבוללות שכרוכה בפרשה הזו, אז תתנחמו בכך שזו תופעה שתמיד היתה קיימת, במידה כזו או אחרת, וממש לא מאיימת על קיומו של העם היהודי או משהו כזה. הרי כבר ידעתם את זה טוב בדיוק כמוני.

     אם אתם חושבים שכל נישואי תערובת (או, למצער, נישואי תערובת ל”ערבים”) כרוכים *בהגדרה* בסכנת מוות לכלה היהודיה – אז אתם טועים. יש ויש. אתם רק שומעים על אלו שנגמרו באסון.

     מאמן נהיגה // 17:23
 • כותרת מקוממת

  כותרת מקוממת // 20:21