12:18 21/11/2017 | ג׳ בכסלו ה׳תשע״ח‎
המייל האדום

ערב קטלני: שתי הרוגות בהתנגשות שני כלי רכב בדרום

י״ח באלול ה׳תשע״ו
שמוליק סופר | 0
צילום : משטרת ישראל

שני כלי רכב התנגשו חזיתית בכביש 35 סמוך לצומת רווחה, לוחמי האש הוזעקו למקום לאחר שהתקבל דיווח כי באחד מכלי הרכב ישנן שתי לכודות, הלוחמים פעלו בחילוצן, צוותי מד”א יחד עם מתנדבי איחוד הצלה העניקו טיפול רפואי לשני הפצועות כשלסופן נאלצו לקבוע את מותן בשטח. פצוע נוסף במצב בינוני פונה מהמקום אל חדר הטראומה בבית החולים ברזילי.

פאראמדיק מד”א רועי חזי שהגיע לזירת התאונה סיפר: “כשהגענו למקום המראה היה קשה, ראינו 2 רכבים מעוכים כשאחד מהם הפיל עמוד תאורה. צעירה כבת 20 הייתה מחוסרת הכרה, ללא נשימה וללא דופק עם פגיעה רב מערכתית קשה ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותה במקום. צעירה נוספת נלכדה ברכב כשהיא מחוסרת הכרה ואישה נוספת כבת 39 מהרכב השני נפצעה באורח קל ולאחר טיפול רפואי בשטח פינינו אותה לבי”ח.”

יוסף אזרד מתנדב איחוד הצלה סיפר: “כשהגעתי למקום נתקלתי בזירה קשה של תאונה עם מעורבות שני כלי רכב. למרבה הצער שתי נשים היו לכודות באחד מכלי הרכב ללא הכרה וללא דופק ונשימה וצוותי כיבוי פעלו לחלץ את גופותיהן. כמו כן בסיוע מתנדבים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה הענקנו טיפול רפואי ראשוני לפצוע נוסף באורח בינוני”.