01:31 24/10/2017 | ד׳ במרחשון ה׳תשע״ח‎
המייל האדום

פצועה בינוני עד קשה ופצוע קל בתאונת דרכים סמוך למושב תירוש

כ״ז בכסלו ה׳תשע״ז
יואל בלניצקי | 0
צילום: דוברות כב"ה בית שמש

בתאונת דרכים בין שני כלי רכב נפצעו שני בני אדם בהם אישה באורח בינוני עד קשה ופצוע נוסף במצב קל, לוחמי האש מתחנת בית שמש שהוזעקו למקום חילצו את הנפגעים שהיו לכודים בכלי הרכב, כונני ‘איחוד הצלה’ מסניף בית שמש העניקו לנפגעים טיפול רפואי ראשוני והם פונו באמצעות אמבולנסים של מד”א לבית החולים.

דוד לף ראש סניף איחוד הצלה בבית שמש סיפר: “מדובר בתאונה עם מעורבות שני כלי רכב. כשהגעתי למקום יחד עם מתנדבים נוספים של איחוד הצלה ביקשנו ממוקד איחוד הצלה להוציא סיוע של צוותי כיבוי לחלץ את הנפגעים שהיו עדיין לכודים בכלי הרכב. לאחר חילוץ של צוותי הכיבוי טיפלנו בנהגת רכב ובנהג רכב נוסף שמעורב בתאונה כשהם סובלים מחבלות ופציעות ובהכרה מלאה”.

כונן מד”א על אופנוע חובש רפואת חירום במד”א בני ליבקינד סיפר: “כשהגענו למקום ראינו תאונה חזיתית קשה בין 2 כלי רכב. צוות לוחמי האש חילצו אלינו אישה כבת 30 כשהיא במצב קשה וסובלת מפגיעה רב מערכתית. לאחר טיפול ראשוני מציל חיים בשטח היא פונתה בניידת טיפול נמרץ של מד”א לבי”ח קפלן. מהרכב השני לאחר חילוץ ממושך טופל גבר כבן 37 ופונה על ידי אמבולנס מד”א לבי”ח הדסה עין כרם כשמצבו קל.”

עוד בחדשות

Sorry. No data so far.