16:38 22/10/2017 | ב׳ במרחשון ה׳תשע״ח‎
המייל האדום

ציוד יוקרתי חולק למתנדבים חדשים שהצטרפו לארגון “אחוקים”

ט״ז בכסלו ה׳תשע״ז
שרגא קורצוג | 1

בטקס הענקת הציוד שהתקיים השבוע (רביעי) במרכז המתנדבים של אחוקים חברים בדרכים בגבעת שמואל השתתפו כמאתיים מתנדבים שקיבלו מהנהלת הארגון חבילת ציוד מקצועי ואפוד זוהר עם סמל ״אחוקים בדרכים״. הציוד כולו נתרם על ידי אזרחים שנעזרו במתנדבי הארגון בשעות מצוקה ורצו להכיר טובה ולעודד את המשך הפעילות

במהלך הערב מר נפתלי קליין יו”ר ומייסד העמותה, סיפר על הקמת העמותה ועל אינספור מעשים טובים באמצע הדרך, שאותם אפשר לקיים בדרך לעבודה או לבית. הוא תיאר את הסיפוק הרב למתנדבים כשהם חשים בכל יום כיצד בדקות בודדות בלבד הם עושים חסד ממשי עם אנשים אחרים.

מר אבי גוטמן מנכ”ל העמותה, פירט למתנדבים על היוזמות החדשות שחלקן כבר קיימות באחוקים, כשהמובילה בהן היא אפליקציית אחוקים המיועדת לכלל הציבור, הניתנת להורדה חינם בכל הסמארטפונים ומאפשרת יצירת קשר בצורה נוחה ומהירה. גוטמן הוסיף גם על יוזמות חדשניות שעומדות לצאת בקרוב ובהן: אפליקצייה ייעודית למתנדבים, אתר ייחודי ומרהיב שיעלה לאוויר בימים הקרובים ועוד פרויקטים טכנולוגיים  המפותחים במרכז הפיתוח הטכנולוגי של מתנדבי אחוקים.

את האירוע כיבדו מתנדבים רבים מכל רחבי הארץ, ביניהם עובדי משרד הבריאות, עורכי דין, פראמדיקים וחובשים בארגוני ההצלה, רואי חשבון, המתנדבים ממגזרים שונים ולכולם מטרה אחת של עשיית חסד בדרכים.

בסיום הערב צוידו המתנדבים בערכות מלאות לחילוץ וסיוע בפניות הרבות לארגון, בכדי לאפשר להם להעניק לפונים פתרונות בדרך המהירה ביותר.

רפאל ברכץ אחראי המתנדבים בארגון אחוקים ביקש להביע תודה והערכה לכל המשתתפים באירוע ובפרט לרשת אוטו דיפו על הסיוע הרב להצלחת הערב,

וכן למר שלמה אביוב מאולמי ׳שמש אדומה׳ בראשון לציון על הכיבוד כיד המלך.

בארגון אחוקים כבר מכינים את האירועים הבאים לחלוקת הציוד שייערכו במשך עונת החורף, והפעם למתנדבים בצפון ובדרום.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  • דיויד האלוףףףף
    דיויד בר התותח!!!
    תמשיך להציל חיים ולעזור בדרכים.

    ולדי // 15:59
  • עוד בחדשות

    Sorry. No data so far.