22:09 22/11/2017 | ד׳ בכסלו ה׳תשע״ח‎
המייל האדום

רמת גן: 10 קומות נפגעו בשריפה שפרצה בבניין מגורים

ז׳ בסיון ה׳תשע״ו
יואל בלניצקי | 0
צילום: innews.co.il

ברחוב ביאליק ברמת גן פרצה שריפה בבניין מגורים, לוחמי האש מתחנת רמת גן שהוזעקו למקום החלו בפעולות לכיבוי אש ושחרור עשן, הלוחמיןם חדרו לבנין הבוער וסרקו בנסיון לאתר לכודים. לאחר מאמץ רב השיגו הלוחמים שליטה על השריפה וכעת פועלים לכיבוי סופי. בשלב זה לא נמסר על נפגעים. השריפה פגעה בלפחות 10 קומות שנסרקות כעת בשנית.

פאראמדיק מד”א אילן מועלם שנמצא במקום מספר: “כשקיבלנו את הקריאה על השריפה והיה קיים חשש ללכודים היכולים להיפגע הגענו למקום עם כוחות גדולים מאוד של אמבולנסים, ניידות טיפול נמרץ וכונני מד”א הרכובים על אופנועים, עם ציוד ייעודי לטיפול בכוויות ונפגעי עשן. בתיאום עם כיבוי אש והמשטרה פרסנו את הכוחות מסביב לבניין ונערכנו לקלוט נפגעים במידה ויהיו. הדיירים שחולצו עברנו דרכינו וערכנו להם בדיקה רפואית מהירה. לשמחתינו עד לרגע זה לא היו דיירים שנזקקו לטיפול רפואי. אנחנו ממשיכים לעמוד בכוננות ובמידת הצורך נטפל במי שיזדקק”.

מנחם אמסילי מתנדב באיחוד הצלה סיפר: “כשהגעתי לזירה נתקלתי בבניין מגורים עולה באש. ביקשתי סיוע של מתנדבים נוספים עקב חשש למספר רב של נפגעים שלכודים בקומות העליונות של המבנה. כוחות כיבוי גדולים פעלו בזירה לכיבוי הלהבות. נשארנו בזירה לאבטח את פעילות לוחמי האש ולמרבה הנס לא היו נפגעים באירוע”.