16:35 22/10/2017 | ב׳ במרחשון ה׳תשע״ח‎
המייל האדום

שוטרי משטרת אשדוד ביום לקהילה בבית-ספר ‘שזר’

י״ב בטבת ה׳תשע״ז
שמוליק סופר | 0
צילום : משטרת ישראל
הבוקר ערכו שוטרי משטרת ישראל פעילות קהילתית לתמידי בית-ספר “שזר” בעיר אשדוד. בהובלת השוטר הקהילתי ומנהלת בית הספר, נהנו מעל למאה וחמישים תלמידי כיתות א’ – ב’ לפגוש את יחידות המשטרה השונות ואת לוחמי האש של מערך הכבאות והצלה, שהסבירו לתלמידים על מגוון הפעולות והפעילויות של גופי הביטחון, החירום וההצלה, למען ביטחונם של הילדים, וביטחון הציבור בכלל.
תלמידי ביה”ס “שזר” ברובע ה’ בעיר אשדוד, נהנו הבוקר מפעילות קהילתית אותה ערכו למענם שוטרי תחנת המשטרה בעיר בהובלת השוטר הקהילתי, יחד עם לוחמי האש שהצטרפו גם הם לפעילות למען התלמידים. במהלך הבוקר זכו תלמידי הכיתות הנמוכות לעבור בין תחנות תפקידי המשטרה, כגון – חבלה, זיהוי פלילי, לוחמי יס”מ, תנועה ועוד. בכל תחנה שכזאת ניתן לתלמידים הסבר מעמיק על משימות השוטר בהתאמה לתפקידו, זהירות בדרכים, חפצים חשודים, וזהירות נדרשת בכל הנוגע לאש.
לאחר מכן זכו התלמידים לצפות בתצוגות תכלית של חבלן המשטרה והרובוט לטיפול בחפצים חשודים, של כלבני  המשטרה יחד עם הכלבה “מאיה” וגם של צוות לוחמי האש.
משטרת ישראל מקיימת לא אחת פעילויות שכאלו במסגרת חשיפת תפקידי המשטרה ומשימותיה בקרב תלמידי בתי הספר השונים, וזאת במסגרת פעילות להידוק קשרי משטרה- קהילה וחיזוק תחושת הביטחון בקרב אוכלוסיות הילדים ובני הנוער. בנוסף, באמצעות פלטפורמה זאת מחודדים לאוכלוסייה הצעירה נורמות התנהגות וזהירות שונים, דוגמת זהירות בדרכים, סכנות במרחב הווירטואלי ועוד.

עוד בחדשות

Sorry. No data so far.