01:16 24/10/2017 | ד׳ במרחשון ה׳תשע״ח‎
המייל האדום

שני מחבלים חדרו ליישוב עלי – וחוסלו

כ״ב באדר א׳ ה׳תשע״ו
מנדי ריזל | 0
צילום: דביר עדני, 'דיווח ראשוני' / דוברות בנימין

בוקר חדש, ניסיון פיגוע חדש: תושבי עלי התעוררו הבוקר וגילו כי רק נס הפריד בין טבח במשפחה שלימה, חלילה, לבין התוצאה בשטח: חיסולם של שני מחבלים שחדרו ליישוב.

בחודש וחצי האחרונים התופעה חוזרת על עצמה: עוד ועוד מחבלים חודרים ליישובים ומבצעים פיגועים. בבית חורון ובעותניאל זה הסתיים בשני מקרי רצח מזעזעים.

באירוע הבוקר בעלי נפצע באורח קל תושב המקום, רועי הראל. לדבריו, הוא פתח את דלת ביתו והמחבלים ניסו להתפרץ פנימה. הוא נאבק איתם, הדף אותם והם נמלטו – אך אותרו וחוסלו. הפצוע פונה לקבלת טיפול במרכז הרפואי ‘שערי צדק’.

מבית-החולים נמסר: “מרכז הטראומה בשערי צדק  פונה בדקות אלה פצוע דקירה מהארוע בעלי עם מספר דקירות בפלג גוף עליון. במצב קל ויציב”.

 

685249226762171640360no

מדובר צה”ל נמסר: “לפני זמן קצר שני מחבלים תקפו באלות אזרח ישראלי סמוך לביתו ביישוב עלי. האזרח פונה באורח קל לקבלת טיפול רפואי בבית החולים. שני המחבלים נורו על-ידי כוח צה”ל ונהרגו. סמוך לבית אותרה גם סכין”.

בעקבות ההודעה של צה”ל נשלחה הודעה נוספת מבית-החולים שבה נאמר: “למען הסר ספק, הפצוע מעלי, רועי הראל עם פציעות דקירה וחבלה”.

התושבים ביישוב קיבלו לפני זמן קצר את ההודעה הבאה: “תושבי עלי שלום. בוקר חדרו שני מחבלים לשכונת היובל ופצעו קל תושב. שני המחבלים חוסלו. כוחות צבא במקום ממשיכים בסריקות. הדרך לשכונה חסומה”.

עוד בחדשות

Sorry. No data so far.